Vizyonist

Uluslararası Utrecht Turizm Fuarı kapılarını açmaya hazırlanıyor

Hollanda’nın Utrecht şehrinde her yıl düzenlenen Uluslararası Utrecht Turizm Fuarı 10-13 Ocak 2019 tarihleri arasında 49. kez kapılarını açmaya hazırlanıyor.

Uluslararası turizm camiası tarafından, yılın ilk ve önemli fuarlarından olması sebebiyle katılımın yoğun gerçekleştiği Uluslararası Utrecht Turizm Fuarı’na sayılı günler kaldı. Avrupa pazarından önümüzdeki sezonda beklentisi büyük olan seyahat acenteleri, tur operatörleri ve oteller de fuar için hazırlıklara başladılar.

Hollanda’nın Utrecht şehrinde her yıl düzenlenen Uluslararası Utrecht Turizm Fuarı 10 Ocak 2019 Perşembe günü kapılarını açmaya hazırlanıyor. Avrupa’daki turizm sektöründe Berlin ve Londra’dan sonra en büyük turizm fuarlarından biri kabul edilen Uluslararası Utrecht Turizm Fuarı yeni yılın ilk büyük fuarı olarak gerçekleşiyor.

Türkiye, 39. kez katılmaya hazırlanıyor

Türkiye, en çok ziyaretçi aldığı ülkelerden Hollanda’da yapılan Uluslararası Utrecht Turizm Fuarı’na 39. kez katılmaya hazırlanıyor.

Utrecht’teki Jaarbeurs Fuar Alanı’nda tur şirketleri, oteller, seyahat acenteleri ve turizm tanıtım bürolarının yanı sıra, dünyanın dört bir yanından sektörle bağlantılı şirketlerin yer alacağı fuarda, her yıl olduğu gibi bu yılda Türkiye firmaları stant kurarak kendilerini tanıtacak. Türkiye’nin 655 metrekarelik stantla  en büyük katılımcı olarak yer aldığı geçtiğimiz Uluslararası Utrecht Turizm Fuarı, 49. kez kapılarını açmaya hazırlanıyor.

Ahmed Hüsrev Uç

Yorum ekle

Sosyal Medya

Bizi takip edin